הדפסה על כיפות מחיר


הדפסה על כיפות

למרות שרוב הציבור בישראל מגדיר את עצמו כחילוני, קיימת בקרב האוכלוסייה היהודית שמירה הדוקה על מספר מסורות התקיימות לפי דת משה בישראל. שלושת האירועים החשובים ביותר (ברית מילה, בר מצווה וחתונה) נחגגים על פי רוב ברוח המסורת היהודית. בדרך כלל מקובל שבאירועים אלה הגברים חובשים כיפה על מנת לכבד את עורך הטקס או בשל האמונה זאת הדרך הנכונה לחגוג.

הדפסה על כיפות – מתנה מיוחדת לאורחים

פעמים רבות מעוניינים עורכי האירוע לכבד את האורחים במתנה קטנה שתישאר להם כמזכרת מהאירוע, מתנה זאת היא מיוחדת במינה ומרגשת ונשארת לשנים ארוכות. אין אורח שלא יתרגש לקבל כיפה מהודרת עם הדפסה המזכירה את האירוע שנחגג. גם אורחים חילוניים, יתרגשו מאד לקבל את המתנה הנפלאה הזאת שמסמלת את המסורת בת אלפי השנים של חבישת כיסוי ראש.

בזמן הטקס הדתי האורחים ירגישו שייכים יותר לאירוע בזכות הכיפות המהודרות שהוכנו במיוחד לכבוד האירוע הספציפי הזה. הכיפות שלנו מותאמות הן לילדים והן למבוגרים, כך שכל אחד יכול להרגיש קשור לחגיגה.

מה מיוחד בכיפות שלנו?

הכיפות שלנו מודפסות בטכנולוגיה מתקדמת, כך שההדפסה יוצאת מדויקת וברורה. הצבע של ההדפסה אינו עובר לצידה השני. ההדפסה האיכותית אינה דוהה גם לאחר שנים רבות ומהווה תזכורת לאירוע המרגש.

האם אפשר להשתמש בכיפות גם לאירועים אחרים?

בהחלט, ניתן ליצור הדפסה עדינה מאוד, או בתוך הכיפה כך שהכיתוב ייראה רק מבפנים, כך מי שאינו חובש כיפה באופן קבוע ייהנה מכיפה מיוחדת לחגי ישראל, לערב שישי, לחגים מיוחדים (ראש השנה, ליל הסדר, חנוכה) וכמובן כאשר הוא מוזמן לתפילה בבית הכנסת או לאירועים דתיים אחרים.

מה העלות של כיפה מודפסת לאירוע?

העלות של כיפות מודפסות היא זולה באופן יחסי, כך שזאת נהפכה למתנה פופולארית מאוד ונחשבת לאחת המתנות האטרקטיביות ביותר לאורחים באירועים מיוחדים. כאשר אתם מבררים על הדפסה על כיפות בזול, כדאי לבדוק שאיכות ההדפסה של בית העסק היא איכותית וגם שהכיפות עשויות מבד יוקרתי, אם אתם מעניקים מתנה לאורחים היא לא יכולה להראות זולה...

מהם האירועים בהם נהוג לחלק כיפות עם הדפסה?

  • ברית מילה/בריתה
  • בר מצווה/בת מצווה -עלייה לתורה
  • חתונה
  • חגי ישראל (עסקים רבים מחלקים לפני פסח או ראש השנה כיפות ממותגות)

חברת מ.ש.י שאלתיאל קיימת מעל לעשרים וחמש שנים ומספקת מגוון רחב של מוצרי טקסטיל: חולצות טריקו, סינרים, חולצות פיינריב, סווצ'רים, קפוצ'ונים ועוד. אנחנו מתמחים בכל סוגי ההדפסות, תוך שימוש בטכנולוגיית דפוס מתקדמת ביותר ועם הציוד החדיש בתחום. ברשותנו מחלקת עיצוב גרפי, מפעל גזירה ומחלקת דפוס משי. כל העבודה (פריסה, גזירה, תפירה והדפסה) נעשית במפעלנו. חרטנו על דגלנו לתת את השירות המסור והאדיב ביותר לקהל לקוחותינו, במידה ואתם מעוניינים לשמוע עוד על הדפסה על כיפות, מחיר ליחידה  או במידע נוסף, נשמח אם תתקשרו אלינו לטלפון: 03-9380327 או בטלפון: 055-6659324 או צרו איתנו קשר כאן.