אודות image
חברת מ.ש.י שאלתיאל הוקמה בשנת 1994, כמפעל לייצור חולצות טריקו, חולצות פיינריב לנשים,סווצ'רים, קפוצ'ונים, קרדיגנים ועוד מגוון מוצרים לחנויות ביגוד בסיטונאות, בתי ספר, עסקים, תנועות נוער וחיילים.
החברה רכשה במשך השנים מיומנות גבוהה  בהדפסת משי, עיצוב גרפי מורכב על טקסטיל וייצור גזרות מיוחדות של מגוון חולצות.
מ.ש.י שאלתיאל היינה חנות-מפעל לרכישת מוצרים (חולצות, כובעים, מוצרי פרסום) הנותנת דגש על איכות, שירות ומחירים אטרקטיביים. כמו כן אנו מתמחים בכל סוגי ההדפסות, תוך שימוש בטכנולוגיית דפוס המתקדמת ביותר ועם הציוד המתקדם ביותר.
ידוע לכולם שדפוס משי הוא הדפוס האיכותי ביותר, בשיטה זו מועבר הצבע לחולצה ישירות מהגלופה. ההדפסה יוצאת באיכות וחדות מדהימה, וזו הדפסה אשרלא יורדת לאחר מספר כביסות.
תמצאו אצלנו מחלקת עיצוב גרפי מקצועית, מפעל גזירה המשמש לעיצוב כל מוצר העולה על דעת הלקוח, מחלקת צילום רשתות(גלופות), ומחלקת דפוס משי העובדת עם מכונות מתקדמות להדפסה ישירה על גבי החולצה.
במפעלנו פורסים, גוזרים, תופרים, מדפיסים ואורזים בישראל – כחול לבן
תוכלו למצוא אצלנו חולצות לכל מטרה ואירוע כגון:
חיילים – הדפסה על חולצות לחיילים היא העבודה שלנו, יש לנו כל הסמלים של הצבא וגם אם אין אנחנו נשלם על הגלופה ולא אתם... כי לחיילים מגיע המחיר הטוב ביותר!!!     
מסע לפולין- הדפסה על קפוצ'ונים איכותיים אשר לא משאירים פילינג(עיגולים מבד) גם לאחר מספר רב של כביסות, קפוצ'ונים עבים ואיכותיים המתאימים למזג האוויר הקריר בפולין.
טיולים שנתיים- הדפסה על חולצות לכל הכיתה!!! כיום בכל טיול שנתי עושים חולצה מצחיקה לכל הכיתה...אז לא משנה באיזה כיתה אתם! מב"ר, אתגר, מדעית או סתם כיתה...אנחנו נדפיס לכם את החולצות עם הבדיחות שלכם...
טיולי משפחות – הדפסה על חולצות לכל הגילאים. כיום בטיולים משפחתיים מדפיסים חולצה אחידה עם בדיחות פרטיות של המשפחה, אנו במ.ש.י שאלתיאל נדאג להלביש את כל המשפחה בחולצה עם הדפסה בעיצוב אישי שלכם, החל מתינוק בן שנה ועד לסבתא וסבא שלו...
אירועים – הדפסה על חולצות לכל אירוע. כיום בכל חתונה, בר מצווה, בת מצווה או סתם יום הולדת דואגים לחלק חולצות עם תאריך האירוע ושמות החוגגים...אתם תדאגו להמון דברים שצריך לארגן   לאירוע, ואנו נדאג כבר לחולצות עם הדפסה כפי שתבקשו.