בגדי עבודה ממותגים עם לוגו

בגדי עבודה עם לוגו

מדי יום מגיעים עובדים בכל המקצועות בכל רחבי תבל לבושים בבגדי עבודה מסוגים שונים שמתאימים לאופי עבודתם, (רופאים ואחיות לבושים לרוב בלבן ובגדיהם כוללים גיסים רבים וגדולים לצורך אחסון ציוד רפואי בו הם משתמשים, עובדי מוסכים וטכנאים לבושים פעמים רבות בסרבלי עבודה או לבוש המותאם לעבודה מלכלכת, טבחים וצוות המטבח לבושים בביגוד נוח הכולל בדרך כלל סינר להגנה מפני נתזים של מזון ולצורך ניגוב הידיים). לחברות רבות יש את הבגדים המאפיינים אותן וכך הן שומרות על ייחודיות וגאווה למקום העבודה. ברוב הארגונים והחברות הללו העובדים מגיעים עם בגדי עבודה ממותגים עם לוגו החברה. באופן זה הם מזוהים בקלות יתרה כאשר לקוח מעוניין בעזרה או בהדרכה.

אנשי שיווק ופרסום וגם בעלי עסקים רבים, מבינים שעובדים הלובשים בגדי עבודה עם לוגו הם דרך מושלמת למיתוג  העסק בצורה יעילה מאוד וזולה, אך חשוב להקפיד על איכות הבגדים ולשים לב שהם באיכות גבוהה, מפני שכך אפשר לשדר ללקוחות שזאת חברה מקצועיות ורצינית. כאשר עובדי הארגון יוצאים ללקוחות ברחבי הארץ (לדוגמא: אנשי שיווק, שליחים, ונהגים) בגדי העבודה הם גם מעין פרסומת מסתובבת של העסק. בגדי עבודה עם לוגו נועדו ליצירת מיתוג לארגון או לעסק, ולתת  תחושת אחדות ורוח של שיתוף פעולה למקום העבודה, בין ההנהלה והעובדים.

בכדי לבלוט גבוה מהמתחרים, יש לתת לעובדיכם בגדי עבודה שישקפו את אופייה של החברה באמצעות צבע חולצה, עיצובה וסגנונה כמו גם הלוגו של החברה שצריך להיות מודפס ברמה גבוהה מאד. אתם מוזמנים מחלקת הגרפיקה שלנו תעזור בגיבוש הקונספט העיצובי ותסייע בהפיכתה של הסקיצה לבגדי עבודה ממותגים שכל עובד ישמח ויתגאה ללבוש. בגדי העבודה שלנו בם באיכות הגבוהה ביותר ומשרתים במשך עשרות שנים בעלי מקצוע מתחומים שונים בכל רחבי הארץ.

אם אתם מתעניינים ורוצים לשמוע עוד על בגדי עבודה ממותגים, הגעתם לכתובת הנכונה! חברת מ.ש.י שאלתיאל קיימת מעל לעשרים וחמש שנים ומספקת מגוון רחב של מוצרי טקסטיל: חולצות טריקו, סינרים, חולצות פיינריב, סווצ'רים, קפוצ'ונים ועוד. אנחנו מתמחים בכל סוגי ההדפסות, תוך שימוש בטכנולוגיית דפוס מתקדמת ביותר ועם הציוד החדיש בתחום. ברשותנו מחלקת עיצוב גרפי, מפעל גזירה ומחלקת דפוס משי. כל העבודה (פריסה, גזירה, תפירה והדפסה) נעשית במפעלנו. חרטנו על דגלנו לתת את השירות המסור והאדיב ביותר לקהל לקוחותינו, במידה ואתם מעוניינים במידע נוסף, נשמח אם תתקשרו אלינו לטלפון: 03-9380327 או בטלפון: 055-6659324 או צרו איתנו קשר כאן.