חולצות דרייפיט להדפסה

חולצת דרייפיט להדפסה – המדריך המלא  

רוצים להכין חולצת דרייפיט? הגעתם למקום הנכון. מ.ש.י שאלתיאל מציעים לכם שירות ייצור של חולצות דרייפיט, ברמת האיכות הגבוהה ביותר, על פי בחירות העיצוב שלכם ותחת השירות המקצועי של הצוותים שלנו. הכנו לכם את המדריך המלא שיסייע לכם להזמין חולצות, במהירות, בלי מאמץ והכי חשוב - בלי לקרוע את הכיס.  

מה זה דרייפיט?  

דרייפיט הוא סוג של בד סינטטי שמשמש בדרך כלל לייצור בגדי ספורט ופנאי. בניגוד לבדי כותנה רגילים, לבד הדרייפיט יש יכולת ספיגת זיעה נמוכה יותר אך יעילות גבוהה יותר בהעברת הלחות החוצה מהבגד. המבנה המולקולרי הייחודי של סיבי הדרייפיט הוא שנותן לבגדים העשויים ממנו את התכונות הללו. הסיבים חלולים בפנים ומאפשרים ללחות לעבור דרכם במהירות החוצה לפני הבד. כך נוצר מצב שהבגד נשאר יבש למגע גם בזמן פעילות גופנית אינטנסיבית. היתרון הגדול של בגדי הדרייפיט הוא שהם שומרים על העור יבש, קריר ומאוורר ככל הניתן במהלך אימון. זה הופך אותם לאידיאליים לפעילות ספורטיבית וכן ללבישה יומיומית נוחה במזג אוויר חם. בשנים האחרונות הפך השימוש בבדי הדרייפיט לפופולארי ומבוקש במיוחד. 

מאפייני איכות  

על מנת ליהנות מכל יתרונות הדרייפיט, יש לוודא כי הם ברמת האיכות הגבוהה ביותר. תוכלו להיעזר במאפייני האיכות הבאים: 

 • חומרי גלם – חומר גלם איכותי הוא הבסיס לחולצות דרייפיט משובחות. חשוב שהבד יהיה נושם, קליל ובעל יכולת נידוף טובה. בנוסף, בתהליך ההדפסה יש לעשות שימוש בדיו או חומר הדפסה איכותי אחר.
 • טכנולוגיה מתקדמת – רצוי לייצר את החולצה בטכנולוגיית ייצור מתקדמת. ייצור בטכנולוגיה שכזו יאפשר לכם ליהנות ממוצר סופי איכותי, ברמת גימור גבוהה
 • ידע וניסיון – ידע וניסיון הם שמאפשרים לקחת את חומרי הגלם, לשלב אותם עם טכנולוגיית הייצור, ולהפוך אותם למוצר סופי.
 • מחיר – מצד אחד לא נרצה לשם מחיר גבוה יתר על המידה, אך מצד שני לא נרצה לשלם מחיר נמוך מידי ולקבל מוצר סופי נחות. האמת כמו תמיד נמצאת אפישהו באמצע.

חולצות דרייפיט להדפסה – תהליך העיצוב  

על מנת להפיק חולצות דרייפיט מודפסות, יש לעבור תהליך ייצור הכולל מספר שלבים: 

 • בחירת העיצוב והמסר – השלב הראשוני הוא לבחור את העיצוב אותו תרצו. החל מבחירת דגם החולצה הרצוי לכם, דרך בניית העיצוב והמסר אותו רוצים להעביר ואז להתאמה לחולצה עצמה.
 • בחירת סוג ההדפה – כעת יש לבחור את סוג ההדפסה, ישנם סוגים רבים של הדפסות טקסטיל, אך בכל הקשור לחולצות דרייפיט מומלץ לבחור בשיטת הדפסה חזקה ואיכותית שתנפק לנו תוצאות ברמה גבוהה.
 • הפקת דוגמא – לפני שמתחילים בייצור סופי, רצוי להכין דוגמא אחת או שתיים כדי לוודא את שביעות רצונכם מהתוצאה הסופית.
 • הכנת ההזמנה – השלב הסופי העיצוב שלכם מודפס על גבי מספר החולצות שהזמנתם, וכשהן מוכנות הם נשלחות ישירות אליכם.

טיפים נוספים בבחירת העיצוב  

עיצוב החולצה הוא משימה לא פשוטה בכלל, כדי להקל עליכם אנו ממליצים לכם להשתמש בטיפים הבאים: 

 • להתאים למעמד – צריך להתאים בין אופי החולצות לייעוד שלהן. כך לדוגמא חולצות המיועדות לעובדים יכולות להיות רשמיות יותר ולכלול את סמל החברה, וחולצות המיועדות לסוף מסלול לדוגמא יכולת יכלול גם ציור או משפט הומוריסטיים
 • הוספת אלמנטים – ניתן להוסיף גם אלמנטים כמו מספר טלפון, סמל יחידה, לוגו, תמונה וכולי. כל אלו יכולים להוסיף לייחודיות של החולצות.
 • שמירה על עיצוב פשוט – חשוב לשמור על ניקיון ופשוט עיצוב, רצוי שלא להעמיס באלמנטים השונים, ולהביא לחולצה שניתן לקרוא במהירות

מ.ש.י שאלתיאל – הדפסת חולצות בהזמנה אישית  

החברה שלנו היא אחת הוותיקות והמובילות בתחום ההדפסה על מוצרי טקסטיל, במשך השנים עבדנו אל מול אלפי לקוחות והקפדנו תמיד לשמור על רמת חומרי גלם גבוהה, שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר והכשרת אנשי צוות מיומנים ומנוסים. אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר שלנו ולבחון את קטלוג החולצות, לקבל מידע נוסף ולבצע הזמנות מהירות. 

בנוסף, תוכלו ליצור איתנו קשר טלפוני ואנו נשמח לספק לכם מענה מקיף לכל שאלה או בעיה שעלולה לצוץ – חייגו: 03-9380327.