היתרונות הדפסה על כובע טמבל

הדפסת כובעי טמבל צוברת פופולאריות מחודשת בשנים האחרונות, ובעיקר לקראת יום העצמאות. הנכם מוזמנים לעיין באתר ולהתרשם מההדפסות המוצעות לכבוד יום העצמאות, וכן ממגוון כובעי הטמבל שאנו מציעים. חשוב לציין שכובעים אלו מבוקשים לכל ימות השנה ויש להם כמה יתרונות מהותיים.

למה דווקא על כובע טמבל?

הדפסה על כובע טמבל משלבת מספר איכויות ויתרונות. ראשית, מדובר כמובן בכובע לכל דבר שאיתו ניתן להסתובב בחוץ עם הגנה מפני השמש, בין אם מדובר ביציאה לרחוב, למצעד, לפסטיבל, לחוף הים, לפארק ועוד. שנית, לכובעי הטמבל שאנו מציעים יש מראה יותר מודרני ועדכני מכובעי הטמבל של העבר, והם בהחלט נאים ואופנתיים. בתוך כך, על הכובע יש שטח שאותו ניתן לנצל לצורך הדפסה של כיתובים שונים, בין אם לכבוד יום העצמאות, לאירוע חברה, לטיול שנתי או לכל צורך אחר. ביום העצמאות, הדפסת כובעי טמבל מאפשרת  למי שלובש אותם להסתובב עם פריט ביגוד המזוהה במידה רבה עם שנותיה הראשונות של המדינה.


קצת על המקורות של כובע טמבל

כובע טמבל להדפסה הוא למעשה 5 פיסות של בד התפורות זו לו כאשר 4 מהן מחוברות בקצה העליון ועוד אחת משמשת בתור טבעת המחזיק אותן בקצה התחתון. כך נוצר המראה הייחודי והמוכר של כובע טמבל הנראה כמו קערה שיש לה בטנות מבד. אך כפי שאמרנו, הכובעים שאנו מציעים הם בבחינת כובעי טמבל "משודרגים" עם יותר מצחייה מהכובעים המסורתיים, והם מספקים הגנה לראש, למצח, לאוזניים וגם לחלק מהעורף מפני קרינת השמש. כמו כן, לכובע הזה יש יתרון של עלויות הכנה פשוטות יותר לעומת כובעים מסוגים אחרים, ומעבר לכך יש לו יתרון של קיפול קל ונוח למימדים קטנים. לכן, כאשר מורידים אותו מהראש אפשר להכניסו בפשטות לתוך הכיס.


מעבר לכל המאפיינים האלו, הדפסה על כובעי טמבל מאפשרת לכם להסתובב ביום העצמאות ובחגים במראה שמשויך עד היה לצבר הישראלי. אמנם בעשורים האחרונים פחות ופחות רואים את הכובעים המסורתיים, אולם הם נותרו סמל ועליהם גדלו דורות רבים משנותיה הראשונות של המדינה. מכאן שהכובע מפגין בצורה חביבה ואף מעט משעשעת את ההזדהות עם המדינה וסמליה, ולכך מצטרפת הדפסת המשי שאנו מבצעים על גביו בהתאם לבחירתכם.


רוצים לקבל עוד מידע על כובע טמבל להדפסה? מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת? אם כן, לפרטים נוספים ולביצוע הזמנות הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 03-9380327.