קפוצ'ונים חודש ארגון

קפוצ'ונים – חודש ארגון  

רוצים ליצור קפוצ'ונים לכבוד חודש הארגון? הגעתם למקום הנכון. מ.ש.י שאלתיאל  מאפשרים לכם להוציא קפוצ'ונים באיזה עיצוב שתבחרו, במגוון צבעים מהממים, באיכות ייצור גבוהה ובמחירים משתלמים במיוחד. נשמע מעניין? הפרטים המלאים, במאמר הבא. 

החודש החשוב ביותר בשנה 

בעבור החניכים של תנועת בני עקיבא חודש הארגון הוא אולי החודש החשוב ביותר בשנה. החודש, המצוין במהלך חודש חשוון העיברי, מלווה בפעילויות מעשירות ובסופו עוברים החניכים מחבריא א' לחבריא ב'. זהו אך טבעי להוציא קפוצ'ונים אשר ישמשו את החניכים במהלך חודש הארגון ויהוו מזכרת בלתי נשכחת מהחודש החשוב. על הקפוצ'ונים להיות באיכות ייצור גבוה על מנת שיהיו נוחים ללבישה ועל ההדפס שעל גביהם להיות יציב על מנת שלא ידהה, יתקלף או ייהרס לאחר מספר מצומצם של כביסות. 

מסורת של הדפסות טקסטיל  

החברה שלנו הוקמה בשנת 1994 כמפעל לייצור טקסטיל, במרוצת השנים צברנו גם ידע, ניסיון ומיומנות רבים בטכניקות ההדפסה השונות. בזכות השילוב בין ייצור פריטים ויכולת הדפסה גבוה, אנו מסוגלים להבטיח לכם מוצר סופי שאין שני לו בישראל: 

  • חומרים – כל המוצרים שלנו, כולל הקפוצ'ונים, מיוצרים מבדים נעימים למגע ובאיכות ייצור גבוה המבטיחה לבישה נוחה שלהם ועמידות למשך תקופה ארוכה.
  • טכניקות הדפסה – אנו עושים שימוש בטכניקות הדפסה מתקדמות אשר מאפשרות לנו ליצור הדפסות עמידות לכביסה ושאינן מתקלפות או דוהות לאחר תקופת שימוש קצרה.
  • עיצוב – מחלקת העיצוב שלנו מורכבת מצוותים של מעצבים גרפיים מנוסים אשר מסוגלים לעצב ולהתאים כל עיצוב שתרצו על גבי הפריטים.
  • מחיר – על אף המוצר האיכותי והשירות המעולה שלנו, אנו מקפידים לשמור על רמת מחירים אטרקטיבית, שפויה והגיונית

מוצרים נוספים  

בנוסף לקפוצ'ונים, אנו מציעים לכם מגוון רחב של מוצרים אותם תוכלו להזמין ולעצב במיוחד לחודש הארגון: 

  • כובעים
  • חולצות
  • כיפות
  • מסכות פנים
  • ועוד

 את כל המוצרים שלנו ניתן להזמין במגוון רחב של צבעים, בנוסף לשחור והלבן הקלאסיים, הכל מיוצר תחת פיקוח צמוד והקפדה מדוקדקת על כל הפרטים הקטנים. אנחנו פורסים, גוזרים, תופרים, מדפיסים ואורזים במפעלינו בעבודה ישראלית כחול לבן מלאה.  

תהליך ההזמנה 

ואיך מזמינים אתם שואלים? מאוד פשוט. כל שעליכם לעשות הוא ליצור עימנו קשר ואנו נסייע לכם להשלים את ההזמנה בצורה מהירה ונוחה. תוכלו לבחור ממגוון הפריטים שלנו, לבחור בהדפס ייחודי ובמסר שאותו אתם רוצים להעביר ואנו נכין עבורכם את ההזמנה באהבה ובהקפדה על כל הפרטים הקטנים. להזמנות ופרטים נוספים חייגו: 03-9380327

לשלוח הזמנה דרך הווטסאפ 055-6659324 או דרך המייל sales@logotex.co.il